Catering świąteczny Warszawa

Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. To dla wielu z nas jedyny moment, kiedy możemy się spotkać w gronie rodzinnym przy wspólnym stole. Wszyscy chcemy, aby były one udane, co wymaga odpowiedniej organizacji oraz dużego wysiłku włożonego w gotowanie i dekoracje świąteczne.

Niezależnie czy chcą Państwo spędzić Wigilię w domu, czy organizują przyjęcie wigilijne w firmie – Wilga Catering dostarczy najwyższej jakości menu Wigilijne do Państwa domów i firm pod wyznaczony adres i termin.

Wigilia firmowa to moment wyjątkowy w każdym przedsiębiorstwie. Kiedy to wszystkim udziela się atmosfera Świąt Bożego Narodzenia, formalne relacje między pracownikami ulegają ociepleniu. Niezwykle ważne jest to, aby dekoracje wnętrza oraz podane potrawy były efektowne oraz wyjątkowo smaczne.

Oferujemy także przygotowanie wigilii firmowej w miejscu pracy i biurze. Nasze potrawy są połączeniem nowoczesnej formy z tradycyjną, ponadczasową klasyką, której oczekujemy w Wigilię.

Doskonała organizacja i wieloletnie doświadczenie pozwala naszej firmie gwarantować najwyższą jakość produktów, świeżość potraw oraz niezapomniany smak. Dzięki cateringowi przygotowanemu poczują się Państwo jak podczas Wigilii w rodzinnym domu, dzięki sprawdzonym recepturom naszych potraw.

Wilga Catering zapewnia też dowóz wszystkich, zamówionych dań pod same drzwi klienta, na terenie całej Warszawy, a także okolic.
Pobierz ofertę
Przejdź do sklepu on line

Przykłady naszych realizacji

Zamów już dziś