Catering na Chrzciny i Komunię

Jeden raz w życiu dziecka

Wszyscy młodzi rodzice wiedzą, jak dużo pracy jest przy małym dziecku. Dlatego organizacja chrzcin z płaczącym noworodkiem może okazać się bardzo karkołomnym zadaniem. Na szczęście dzięki cateringowi z dostawą do domu można ograniczyć ilość przygotowań związanych z planowaniem imprezy i robieniem zakupów czy przygotowywaniem potraw.
Skorzystanie z usług cateringu Wilga to gwarancją udanego przyjęcia. Oferujemy nasz profesjonalizm, doświadczenie oraz wyjątkowo atrakcyjną ofertę skrojoną idealnie pod Państwa wymagania. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, służąc radą i pomocą. 

Z radością dzielimy się z młodymi rodzicami tym, czego sami nauczyliśmy się podczas organizacji setek imprez. Dzięki temu możecie Państwo mieć pewność, że przystawki, dania i desery, które wybierzecie, przypadną do gustu Waszym gościom, a cała impreza będzie wielkim sukcesem i prawdziwym świętem radości!

Organizując przyjęcie z okazji Chrztu dla większej liczby gości, warto rozważyć pomoc obsługi kelnerskiej. Takie rozwiązanie sprawi, że będziecie Państwo mogli się odprężyć i zająć gośćmi oraz odpowiednim przeżywaniem tego szczególnego dnia, bez konieczności myślenia, czy Waszym bliskim niczego nie brakuje.


Zamówienia dostarczamy na wskazany adres o dogodnej godzinie!

Pobierz ofertę

Przykłady naszych realizacji

Zamów bezpłatną wycenę wydarzenia


  Catering komunijny

  Catering na komunię może być doskonałym rozwiązaniem, kiedy planujecie Państwo zrobić w domu przyjęcie po uroczystości w Kościele. Dzięki nam  zaoszczędzicie sporo cennego czasu przeznaczając go dla swojego dziecka, jak również zaproszonych gości. Catering sprawi, że nie będziecie musieli Państwo też robić zakupów, ani spędzać długich godzin w kuchni.

   Planowanie menu nie jest łatwą sprawą jak i organizacja przyjęcia. W tej kwestii również możecie Państwo liczyć na naszą pomoc! W Wilga Catering wspomożemy naszym doświadczeniem oraz dobrymi radami.

  Catering to z pewnością o wiele bardziej ekonomiczne rozwiązanie, niż przyjęcie w lokalu. W Wilga Catering możemy zaoferować bardzo przystępne ceny oraz dać gwarancję najwyższej jakości przygotowanych potraw.

  Catering na komunię w Warszawie i okolicach

  Jeśli przyjęcie ma odbyć się w stolicy albo w okolicach Warszawy, polecamy nasz catering, który zapewni doskonałe posiłki od obiadu po deser, poprzez modne, małe przekąski na zimno.

  Posiłki te zostaną dowiezione pod wskazany adres i o konkretnej godzinie, a organizatorzy przyjęcia nie będą musieli martwić się robieniem zakupów, układaniem menu i gotowaniem, co oczywiście zajmuje sporo czasu i jest przyczyną stresu.

  Zwłaszcza kiedy gości ma być nie kilku, ale kilkudziesięciu, ugotowanie odpowiedniej liczby porcji i dań, które będą smakować wszystkim bez wyjątku, bywa zadaniem, któremu mogą sprostać wyłącznie specjaliści w branży gastronomicznej.

  Organizując przyjęcie z okazji chrztu dla większej liczby gości, warto rozważyć pomoc obsługi kelnerskiej. Takie rozwiązanie sprawi, że najbliżsi dziecka mogą się odprężyć i zająć gośćmi oraz odpowiednim przeżywaniem tego szczególnego dnia, bez konieczności myślenia, czy uczestnikom spotkania niczego nie brakuje.

  Kelnerzy w profesjonalny sposób podadzą dania, sztućce, sprzątną brudne naczynia, wspomogą gospodarzy domu, a jednocześnie będą dyskretni i uprzejmi.

  Menu na przyjęcie komunijne

  Z radością dzielimy się z rodzicami tym, czego sami nauczyliśmy się podczas organizacji setek imprez. Dzięki temu możecie Państwo mieć pewność, że przystawki, dania i desery, które wybierzecie, przypadną do gustu gościom, a cała impreza będzie wielkim sukcesem i prawdziwym świętem radości!

  Stawiamy na potrawy znane z kuchni polskiej, możemy więc zaproponować menu na przyjęcie komunijne, które zadowoli gusta miłośników tradycyjnych polskich zup, dań mięsnych i ciast. Możemy jednak przygotować także dania różnych kuchni świata albo zaproponować posiłki bez mięsa czy odpowiednie dla osób ze specjalnymi potrzebami dietetycznymi.

  Nasi kucharze, którzy codziennie odkrywają i tworzą nowe smaki, a także karmią gości restauracyjnych i pracowników małych oraz wielkich firm, doskonale znają się na swoim fachu.

  Zdajemy sobie też sprawę z tego, że rodzice organizujący przyjęcie pierwszy raz czują się zagubieni, mają problem z wyborem potraw z bogatego menu. Służymy więc radą, która wynika z naszych wieloletnich doświadczeń.

  Po setkach zorganizowanych przyjęć z okazji Pierwszej Komunii dobrze wiemy, które dania znikają ze stołu w okamgnieniu i takie możemy wpisać na listę dań cateringowych na przyjęcie w domu klienta.

  Usługi cateringu na chrzciny w Warszawie i okolicach

  Skorzystanie z usług cateringu Wilga to gwarancja udanego przyjęcia. Wyróżnia nas profesjonalizm, doświadczenie oraz wyjątkowo atrakcyjna oferta skrojona idealnie pod Państwa wymagania.

  Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, służąc radą i pomocą. Ponieważ pracujemy w Warszawie, to tutaj oraz w okolicach obsługujemy klientów chcących zorganizować idealne przyjęcie z okazji chrzcin dziecka.

  Wszystkie dania, które przygotowujemy na życzenie klientów i dowozimy do miejsca, w którym odbywa się przyjęcie z okazji chrzcin, przygotowywane są ze świeżych produktów od lokalnych dostawców oraz z innych sprawdzonych źródeł.

  Ręczymy, że są nie tylko pyszne, ale także świeże i najwyższej jakości, odpowiednie także dla najmłodszych.

  Menu na chrzciny

  Wszyscy młodzi rodzice wiedzą, jak dużo pracy jest przy małym dziecku. Maluch w wieku kilku miesięcy wymaga wyjątkowej uwagi nie tylko przed uroczystością chrzcin, ale także w jej trakcie i po tym, jak goście pójdą do swoich domów.

  Organizacja chrzcin z płaczącym noworodkiem u boku może okazać się bardzo karkołomnym zadaniem. Na szczęście dzięki cateringowi z dostawą do domu można ograniczyć ilość przygotowań związanych z planowaniem imprezy i robieniem zakupów czy przygotowywaniem potraw.

  Zwłaszcza młodzi rodzice są zaabsorbowani przygotowaniami do uroczystości w kościele i organizacją przyjęcia z okazji chrzcin. Możemy więc razem, posiłkując się szeroką wiedzą naszych kucharzy i kelnerów, przygotować listę dań lubianych przez dzieci oraz dorosłych.

  Umiejętnie łącząc przepisy kuchni polskiej z autorskimi recepturami i pomysłami zaczerpniętymi z kuchni świata, przygotujemy perfekcyjne dania na przyjęcie z okazji Chrzcin i dostarczymy je pod wskazany adres punktualnie.

  Oferujemy, podobnie jak w przypadku cateringu na komunię, opcję obsługi kelnerskiej.