Wilga Catering

Dowiedz się więcej o nas

wilga_onas_klasykainowoczesnosc_455x455

Klasyka i nowoczesność

Jesteśmy firmą cateringową z Warszawy, z powodzeniem łączymy nowoczesność z ponadczasową klasyką. Za cel postawiliśmy sobie stworzenie najlepszej firmy cateringowej w Warszawie i Polsce. Nasze doświadczenie zdobyte w prowadzeniu restauracji jak i w cateringu umożliwiło nam rozwój firmy do założonych na początku działalności, oczekiwań. Kiedy zaczynaliśmy, głównym naszym Klientem były małe zlecenia i usługi, gdzie doszlifowaliśmy Nasze umiejętności do perfekcji. Po krótkim czasie zaczęliśmy zdobywać coraz to nowych i większych Klientów. Dzięki nim nasza firma zaczęła się rozrastać, odnosić sukcesy oraz pozyskiwać  coraz to większe środki. Rozpoczęliśmy inwestycje w nowy sprzęt, sprawniejszą organizację oraz rozbudowę firmy. Z dnia na dzień stajemy się coraz to lepsi. Przyświeca nam główny cel naszej działalności; być najlepszą firmą cateringową w Warszawie i w Polsce.

Zawsze najlepsze dania

Każdego dnia szukamy nowoczesnych rozwiązań usprawniających naszą obsługę Klienta, nowych smaków czy aktualnych trendów w branży. Organizujemy cateringi na potrzeby domowych wydarzeń rodzinnych czy firmowych eventów. Niezależnie od miejsca i rodzaju uroczystości stawiamy na najwyższą jakość produktów co przekłada się na najwyższą jakość potraw i doskonałą organizację...

wilga_onas_zawszenajlepszedania_455x219

Tradycyjna polska kuchnia

w nowoczesnym wydaniu

w nowoczesnym wydaniu
wilga_onas_cieplaatmosfera_455x455

Naszym celem jest

Ciepła atmosfera

Z dużym szacunkiem traktujemy tradycję i ponadczasową klasykę. W przygotowaniu naszych potraw stawiamy na sprawdzone receptury i przepisy, starając się również nieco odświeżać i unowocześniać sposób ich podawania. Dbamy o to, aby nasze menu zawierało pozycje, które zadowolą każde nawet najdelikatniejsze podniebienie kulinarne. W ten sposób nasza oferta łączy w sobie wszystko, co najlepsze. Dostarczone dania są zawsze świeże, niezwykle smaczne oraz podane w interesujących kompozycjach, docenianych od lat przez naszych Klienów.

Sprawdź naszą ofertę

Zadowolony Klient

Jest naszym priorytetem

Stawiamy na jakość, dlatego do przygotowywania potraw wykorzystujemy tylko naturalne i sprawdzone składniki, tworząc z nich smaczne i zdrowe kompozycje. Nasi Klienci doceniają smak i organizację cateringu. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, oraz utrzymanie najwyższych standardów. 

Sprawdź naszą ofertę dla firm
wilga_onas_naturalneskladniki_455x455

Zaufaj nam już dziś