Wigilia firmowa Warszawa

Boże Narodzenie

Wspólne świętowanie Bożego Narodzenia to piękna, rodzinna tradycja. Coraz częściej jednak także pracownicy firm zasiadają przy udekorowanym stole by podzielić się opłatkiem, spróbować wigilijnego barszczu, karpia i pierogów.

Takie spotkanie pozwala na integrację i zawiązanie przyjaźni, a później zgodną i przyjemną pracę. Przyjemnie i przy przepysznym jedzeniu spędzisz czas ze swoimi pracownikami dzięki gotowym daniom z Wilga Catering!

Wigilia firmowa — czym poczęstować pracowników?

Świąteczna Wigilia jest dla pracowników okazją do lepszego poznania swoich kolegów i przełożonych w miłej, rodzinnej wręcz atmosferze. Dzielenie się opłatkiem, próbowanie świątecznych potraw i swobodne rozmowy sprzyjają zacieśnianiu więzi. Są traktowane jak dodatek do wynagrodzenia i dowód wdzięczności przełożonych za codzienną pracę.

Ugość więc swoich pracowników godnie i zapewnij poczęstunek, który ich zachwyci. Jako catering mamy za sobą lata doświadczeń — codziennie obsługujemy firmy z Warszawy i okolic, dowożąc dania na konferencje, spotkania, szkolenia oraz eventy. Nasze menu świąteczne zachwyca dużym wyborem potraw.

Świąteczne dania z dowozem do firmy

Korzystając z oferty Wilga Catering poczujesz prawdziwy nastrój świąt, posmakujesz tradycyjnych dań, a przy tym bez stresu i zmęczenia spędzisz czas przy świątecznym stole.

Barszcz wigilijny, smażony karp, świąteczne ciasta — to dania, których nie zabraknie podczas Bożego Narodzenia, jeśli zamówisz catering świąteczny do swojej firmy. Potrawy mogą być bardzo tradycyjne, takie, jakie znamy z domów babć i dziadków, ale można je także unowocześnić, sprawić, że będą niepowtarzalne i podane w bardzo współczesnej formie.

Razem z naszymi doświadczonymi pracownikami możesz przejrzeć menu świąteczne i wybrać dania, które wypełnią świąteczny stół w Twojej firmie. Przygotujemy je ze świeżych produktów dostarczanych nam przez zaufanych producentów i dystrybutorów. Potrawy będą gotowe do eleganckiego podania, pachnące i wprawią wszystkich w świąteczny nastrój!

Niezależnie od tego, gdzie urządzasz świąteczną wigilię: w świetlicy firmowej, w sali konferencyjnej, w wynajętej sali bankietowej czy restauracji, dania dowieziemy bezpiecznie i na czas. Obsługujemy firmy z Warszawy i okolic.

Pobierz ofertę

Przykłady naszych realizacji

Zamów już dziś