Catering świąteczny Warszawa

Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia zawsze są wyjątkowe. To okazja do spotkania się przy wspólnym stole i skosztowania potraw, których nie jada się na co dzień. Przygotowania do uroczystości wymagają jednak często znajomości sztuki kulinarnej i spędzenia wielu godzin w domowej kuchni.

A gdyby tak zadbać o więcej czasu dla siebie i zamiast piec oraz gotować, zamówić catering wigilijny?

Catering świąteczny — oferta menu bożonarodzeniowego dla osób indywidualnych

We współczesnym, pędzącym świecie, Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy można spotkać się przy jednym stole z całą bliższą i dalszą rodziną. Warto jednak pamiętać, że osoba odpowiedzialna za przygotowanie świątecznych potraw musi włożyć w nie wiele pracy i swojego, jakże cennego, czasu.

Z pomocą Wilga Catering można odciążyć najbliższych i ograniczyć pracę do minimum, rozkoszując się wieszaniem bombek na choince czy piciem rozgrzewającej herbatki zamiast stania przy kuchni.

Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu i doskonałej organizacji pracy, a także towarom od rzetelnych dostawców żywności, nasi kucharze przygotują różnorodne i zawsze wyborne potrawy.

Świeże, pachnące, sporządzone z wysokiej jakości warzyw, mięs, owoców, ryb, mąk czy kasz dania świąteczne możesz zamówić także do swojego domu, by poczęstować nimi wigilijnych gości. Jakość potraw w żaden sposób nie ustępuje tradycyjnym daniom domowym, a są wśród nich: barszcz, karp, świąteczne ciasta.

Gotowe dania wigilijne ułatwiają za to przygotowanie uroczystej kolacji osobom zapracowanym lub po prostu niemającym ochoty na samodzielne przyrządzanie dań wigilijnych.

Wilga Catering zapewnia też dowóz wszystkich zamówionych dań pod same drzwi klienta, na terenie całej Warszawy i okolic. Sprawdź nasze menu wigilijnego cateringu i wybierz dania, które zachwycą Twoich gości!

Wilga Catering zapewnia też dowóz wszystkich, zamówionych dań pod same drzwi klienta, na terenie całej Warszawy, a także okolic.
Pobierz ofertę
Przejdź do sklepu on line

Przykłady naszych realizacji

Zamów już dziś