Catering wielkanocny Warszawa

Organizacja bez stresu

Coraz więcej osób zamiast samodzielnie przygotowywać dania na święta wielkanocne, woli skorzystać z cateringu. Wilga od lat świadczy usługi w tym zakresie, przygotowując smakowite potrawy na świąteczne okazje. To idealny sposób, aby spędzić Wielkanoc z dala od kuchni, ciesząc się towarzystwem bliskich.

Oferujemy swoim Klientom każde, wielkanocne danie w niezwykle smakowitej oraz wykwintnej odsłonie. Jest to wspaniała opcja szczególnie w sytuacji, kiedy organizujemy uroczyste śniadanie dla całej rodziny.

Oferujemy także przygotowanie spotkania wielkanocnego w miejscu pracy i biurze. Nasze potrawy są połączeniem nowoczesnej formy z tradycyjną, ponadczasową klasyką, której oczekujemy w Święta Wielkiej Nocy.

Nasze bogate menu wielkanocne obejmuje wszystkie tradycyjne potrawy. Nasi klienci zamówią u nas smakowitą, białą kiełbasę z lokalnej masarni, wyśmienite jajka na twardo, faszerowane różnorodnymi pastami, tradycyjny żur na naturalnym, żytnim, zakwasie, czy też wyśmienite ciasta, mazury, serniki i wiele innych słodkości.

Wilga Catering zapewnia też dowóz wszystkich, zamówionych dań pod same drzwi klienta, na terenie całej Warszawy, a także okolic.

Przykłady naszych realizacji

Zamów już dziś