Catering na Chrzciny i Komunię

Jeden raz w życiu dziecka

Wszyscy młodzi rodzice wiedzą, jak dużo pracy jest przy małym dziecku. Dlatego organizacja chrzcin z płaczącym noworodkiem może okazać się bardzo karkołomnym zadaniem. Na szczęście dzięki cateringowi z dostawą do domu można ograniczyć ilość przygotowań związanych z planowaniem imprezy i robieniem zakupów czy przygotowywaniem potraw.
Skorzystanie z usług cateringu Wilga to gwarancją udanego przyjęcia. Oferujemy nasz profesjonalizm, doświadczenie oraz wyjątkowo atrakcyjną ofertę skrojoną idealnie pod Państwa wymagania. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, służąc radą i pomocą. 

Z radością dzielimy się z młodymi rodzicami tym, czego sami nauczyliśmy się podczas organizacji setek imprez. Dzięki temu możecie Państwo mieć pewność, że przystawki, dania i desery, które wybierzecie, przypadną do gustu Waszym gościom, a cała impreza będzie wielkim sukcesem i prawdziwym świętem radości!

Organizując przyjęcie z okazji Chrztu dla większej liczby gości, warto rozważyć pomoc obsługi kelnerskiej. Takie rozwiązanie sprawi, że będziecie Państwo mogli się odprężyć i zająć gośćmi oraz odpowiednim przeżywaniem tego szczególnego dnia, bez konieczności myślenia, czy Waszym bliskim niczego nie brakuje.


Zamówienia dostarczamy na wskazany adres o dogodnej godzinie!

Pobierz ofertę

Przykłady naszych realizacji

Zamów bezpłatną wycenę wydarzenia

    Catering komunijny

    Catering na komunię może być doskonałym rozwiązaniem, kiedy planujecie Państwo zrobić w domu przyjęcie po uroczystości w Kościele. Dzięki nam  zaoszczędzicie sporo cennego czasu przeznaczając go dla swojego dziecka, jak również zaproszonych gości. Catering sprawi, że nie będziecie musieli Państwo też robić zakupów, ani spędzać długich godzin w kuchni.

     Planowanie menu nie jest łatwą sprawą jak i organizacja przyjęcia. W tej kwestii również możecie Państwo liczyć na naszą pomoc! W Wilga Catering wspomożemy naszym doświadczeniem oraz dobrymi radami.

    Catering to z pewnością o wiele bardziej ekonomiczne rozwiązanie, niż przyjęcie w lokalu. W Wilga Catering możemy zaoferować bardzo przystępne ceny oraz dać gwarancję najwyższej jakości przygotowanych potraw.

    Zamów bezpłatną wycenę wydarzenia