Referencje

Referencje


„Podstawą kontaktów z Wilga Catering jest rzetelność i fachowość połączona z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczulenie na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo bez zastrzeżeń z zachowaniem należytej zawodowej staranności”

UL International

Referencje UL International

Pracownicy firmy Wilga Catering wykazują się dużym zaangażowaniem, kompetencjami oraz elastycznością w czasie realizacji zamówienia.

Uwzględniając powyższe możemy polecić Wilga Catering jako wykonawcę profesjonalnego, w pełni zasługującego na pozytywną rekomendację.

Good Point

referencje_Good_Point

Firma prezentuje wysoki poziom zarówno pod względem jakości przygotowanych potraw, bezbłędnej obsługi jak i aranżacji cateringu. Wilga Catering wyróżnia indywidualne i profesjonalne podejście do Klienta.

Znakomita kuchnia z szerokim, ciekawym menu dostosowana do potrzeb zamawiającego w pełni usatysfakcjonowała nasze wysokie wymagania. Przygotowanie cateringu przez Wilga Catering w nawet najmniejszym detalu zapewniło odpowiednią oprawę i atmosferę spotkania.

Boom!Group

Wilga Catering Referencje

Usługi świadczone są zgodnie z zawartą umową, rzetelnie i profesjonalnie ze szczególną dbałością o jakość i estetykę.

Ministerstwo Gospodarki

REFERENCJE_MG