Referencje


W ciągu ostatnich, kilku lat działalności w Wilga Catering zdobyliśmy ogromne doświadczenie w branży. W tym czasie dostarczaliśmy smakowite jedzenia na wesela, przyjęcia firmowe, imprezy sportowe czy urodziny. Pozwoliło nam to zbudować całkiem sporą bazę zadowolonych klientów, których opinie dostępne są na stronie.

Nasz catering przygotowujemy z pasją, dzięki czemu wszystkie referencje poprzednich klientów są pozytywne. Zapewniamy nie tylko smakowite potrawy, ale także nowoczesne i eleganckie naczynia, jak również dowóz cateringu pod wskazany adres. To wszystko sprawia, że jesteśmy jedną z popularniejszych firm w całej stolicy.

Firmy

Warszawa to duże miasto, dlatego często w Wilga Catering obsługujemy duże, międzynarodowe firmy. Na swoim koncie mamy już wiele eleganckich bankietów na setki gości, dlatego żadne przyjęcie nie stanowi dla nas wyzwania. Dzięki niezwykle bogatemu menu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.

Wszystkie organizowane przez nas imprezy firmowe zwieńczone były sukcesem, najlepiej o tym świadczą opinie, które nam wystawiono. Na naszej stronie można znaleźć referencje pochodzące od międzynarodowych korporacji, dużych banków czy nawet organizacji państwowych. Dlatego też catering u nas to doskonały wybór.

„Podstawą kontaktów z Wilga Catering jest rzetelność i fachowość połączona z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczulenie na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo bez zastrzeżeń z zachowaniem należytej zawodowej staranności”

UL International

Referencje UL International

Pracownicy firmy Wilga Catering wykazują się dużym zaangażowaniem, kompetencjami oraz elastycznością w czasie realizacji zamówienia.

Uwzględniając powyższe możemy polecić Wilga Catering jako wykonawcę profesjonalnego, w pełni zasługującego na pozytywną rekomendację.

Good Point

referencje_Good_Point

Firma prezentuje wysoki poziom zarówno pod względem jakości przygotowanych potraw, bezbłędnej obsługi jak i aranżacji cateringu. Wilga Catering wyróżnia indywidualne i profesjonalne podejście do Klienta.

Znakomita kuchnia z szerokim, ciekawym menu dostosowana do potrzeb zamawiającego w pełni usatysfakcjonowała nasze wysokie wymagania. Przygotowanie cateringu przez Wilga Catering w nawet najmniejszym detalu zapewniło odpowiednią oprawę i atmosferę spotkania.

Boom!Group

Wilga Catering Referencje

Usługi świadczone są zgodnie z zawartą umową, rzetelnie i profesjonalnie ze szczególną dbałością o jakość i estetykę.

Ministerstwo Gospodarki

REFERENCJE_MG