Organizacja konferencji Warszawa


W stolicy, często ze względów prestiżowych, przeprowadzane są liczne szkolenia i wykłady. Niestety, sale konferencyjne oprócz wynajmu powierzchni nie zapewniają uczestnikom posiłku, dlatego organizacja cateringu pozostaje w kwestii prowadzących. W tym celu warto skorzystać z profesjonalnej firmy.

Wilga Catering posiada bardzo duże doświadczenie w dostarczaniu smakowitych dań na różne okazje, w tym konferencje. W przeszłości organizowaliśmy wiele przyjęć dla firm oraz osób prywatnych, zyskując same pozytywne recenzje od naszych klientów. Nasz catering sprawdzi się idealnie również w czasie wykładów i spotkań naukowych.

organizacja koferencji warszawa

Profesjonalny catering

W naszej firmie zapewniamy wyśmienity jedzenie bardzo dobrej cenie, które zadowoli każdego klienta. W bogatym menu dostępne są różnego rodzaju dania, przy ich wymyślaniu nasi kucharze czerpią z tradycji kulinarnych z całego świata. Dlatego klienci zamówią u nas zarówno wykwintne potrawy, jak i dania typu Fast food.

Jesteśmy jedną z popularniejszych firm cateringowych w Warszawie z wieloletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy w stolicy trzy restauracje, w których również można zorganizować konferencje czy spotkania naukowe. Przykładowy cennik cateringu podeślemy po wcześniejszej wycenie zamówienia, zapraszamy do kontaktu.