Zapraszamy do naszych restauracji na terenie Warszawy


Wszystkich zainteresowanych organizacją rozmaitych imprez i spotkań, a także miłośników doskonałego jedzenia zapraszamy do naszych restauracji zlokalizowanych w Warszawie. Są to miejsca z unikalnym klimatem, którego nie można spotkać nigdzie indziej.

Pozwalają one poznać nowe oblicze wielu potraw, które są przygotowywane z najlepszych produktów i z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze nawet szczegóły. Zatrudnieni przez nas kucharze zabierają gości w iście kulinarną podróż – pełną doznań zarówno smakowych, jak i wizualnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych restauracji.

Restauracja Bagatela

Prawdziwie klimatyczna restauracja, która mieści się w kamienicy z początku XX wieku. Jej wystrój gwarantuje ciepły, stonowany klimat, dzięki któremu goście czują się u nas jak w domu. Skorzystać możecie Państwo z głównej sali, sali barowej, a także letniego ogródka.

Restauracja Bagatela serwuje dania dostosowane do każdego podniebienia. Nasi kucharze przygotowują zarówno dania mięsne, jak i wegetariańskie. Oferujemy doskonałe zupy, sałatki (posiadamy bardzo szeroki wybór sałatek), a także rozmaite desery oraz bogatą kartę win.

Strona restauracji Bagatela

Restauracja Bistro Trojka

Bistro znajduje się na drugiej kondygnacji Pałacu Kultury i Nauki, a więc w ścisłym centrum Warszawy. Do Państwa dyspozycji oddajemy bardzo przestronne sale, w których można dobrze zjeść lub zorganizować rozmaite imprezy okolicznościowe.

W każdym przypadku gwarantujemy doskonałą obsługę, a także dostęp do zróżnicowanego menu. Bistro Trojka to nowoczesne miejsce, w którym można dobrze zjeść, a także uczcić ważne dla Państwa wydarzenia. Niezależnie od okazji, zapraszamy do Trojki!

Strona restauracji Bistro Trojka

Organizujemy w naszych restauracjach imprezy firmowe i okolicznościowe

Nasze warszawskie restauracje to doskonałe miejsca do organizacji rozmaitych wydarzeń. Mogą się w nich odbyć firmowe imprezy integracyjne, oficjalne bankiety, konferencje, spotkania biznesowe, a także komunie, wesela oraz chrzty. W każdym przypadku gwarantujemy kompleksową obsługę i pomoc w przygotowaniu imprezy.