Komunia

Komunia


Pierwsza Komunia jest ważnym wydarzeniem zarówno w życiu dziecka, jak i jego rodziny. Wiemy również, że przygotowanie przyjęcia w domu wiąże się z niemałym wysiłkiem ze strony rodziców. Przygotowanie różnorodnego menu, adaptacja mieszkania do potrzeb gości, zapewnienie wygody i komfortu potrafią zająć sporo czasu. A czy zmęczona mama i zdenerwowany tata z troską i radością mogą towarzyszyć swojemu dziecku?

Catering Wilga pomoże Waszej rodzinie w zorganizowaniu przyjęcia komunijnego. Oferujemy kompleksową usługę cateringową w naszych lokalach: Pierwsza Liga, Bagatela, Bistro Trojka. Elegancka aranżacja stołów, profesjonalna obsługa kelnerska oraz wykwintne menu sprawią, że przyjęcie będzie udane. Jeśli zależy Wam na kameralnym spotkaniu rodzinnym, pomożemy Wam zorganizować spotkanie w domu. W naszej ofercie znajdziecie: bogatą ofertę menu, możliwość wypożyczenia zastawy stołowej oraz pomoc w dekoracji stołów.

W naszym portfolio znajduje się catering tradycyjny oraz catering egzotyczny. Tradycyjny catering komunijny obejmuje przystawki, obiad z dwóch dań oraz okolicznościowy tort lub inny deser. W trosce o dzieci zadbamy również o menu skierowane do najmłodszych odbiorców.

Nasze długoletnie doświadczenie, elastyczność oraz otwartość na potrzeby klienta sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie klienta.

Przeżyjcie ten ważny moment w skupieniu i radości!