Imprezy okolicznościowe Warszawa


Właściwie każdy, dorosły człowiek chociaż raz musi zorganizować jakąś imprezę okolicznościową. Nie ważne, czy jest to impreza urodzinowa czy plenerowa, chcemy, aby była udana. Dlatego bez względu na okoliczność, należy wybrać odpowiednią firmę cateringową, która wyczaruje dla nas wyśmienite i smaczne potrawy.

Wilga Catering to idealna opcja na każdą okazję, obszarem naszej działalności jest Warszawa, lecz przyjmujemy też zlecenia na catering z okolicznych miejscowości. Oferujemy bogaty wybór dań odpowiednich zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu organizacja żadnej imprezy nie jest nam straszna.

Oferta naszych restauracji

Nasza firma posiada aktualnie trzy restauracje na terenie Warszawy, w których można zorganizować wystawne przyjęcie i inne uroczystości. Przestronne i nowoczesne sale, profesjonalna obsługa kelnerska oraz doświadczeni i kompetentni kucharze gwarantują wszystkim gościom niezapomnianą imprezę firmową czy urodzinową.

Na tle warszawskiej konkurencji restauracje Wilga wyróżnia atrakcyjna cena cateringu. Cennik sporządzany jest indywidualnie, w zależności od rodzaju i wielkości imprezy oraz wybranych dań. Przykładowa wycena dostępna jest po wcześniejszym kontakcie za pośrednictwem formularza na naszej stronie www.

Catering w najlepszej cenie

Nie ważne, czy organizowana jest impreza urodzinowa czy sportowa, nasi klienci zawsze mogą liczyć na wyśmienite dania i przystępne ceny. Nasze bogate menu zawiera różnorodne potrawy, przygotowywane z lokalnych składników, dzięki czemu koszt ich produkcji jest znacznie niższy. Stali klienci mogą liczyć u nas na specjalne rabaty.