Imprezy firmowe Warszawa


Organizując przyjęcie dla firmy trzeba pamiętać o wielu kwestiach. Imprezy tego typu są bardzo ważne, służą one bowiem integracji pracowników, a także nagradzaniu stałych klientów. Dlatego bardzo istotne jest, aby na imprezę firmową wybrać lokal klimatyczny, w którym serwowane jest wyśmienite jedzenie.

Tylko przy suto zastawionym stole nasi goście będą się dobrze bawić. Jednak w przypadku imprezy firmowej nie tylko catering jest ważny, ale również trunki, najlepiej alkoholowe. Dlatego idealna opcją w Warszawie będzie restauracja Wilga, która posiada doświadczenie w organizacji imprez dla małych firm i wielkich korporacji.

impreza firmowa

W naszych restauracjach

Firma Wilga Catering posiada obecnie trzy nowoczesne restauracje na terenie Warszawy, które idealnie sprawdzą się jako tło dla każdej imprezy firmowej. Nasza oferta cateringowa jest niezwykle urozmaicona. Nasi klienci znajdą w niej tradycyjne dania kuchni polskiej, jak i wytworne potrawy z wyszukanych składników.

Każde, przygotowywane przez naszych kucharzy danie, jest nie tylko smaczne, ale też szalenie estetyczne. Potrawy serwujemy w nowoczesnych i schludnych naczyniach, które dodają przyjęciu elegancji. W naszym rozbudowanym menu nie zabrakło także potraw dla alergików oraz osób unikających mięsa w swojej diecie.

Catering – jedzenie i napoje

Zamawiając catering firmowy w Wildze nasi klienci otrzymują także różnorodne napoje, idealnie komponujące się z potrawami. W naszym menu dostępne są zarówno soki owocowe, napoje gazowane i gorące, jak i wyszukane koktajle na bazie alkoholi z całego świata. A na specjalne okazje proponujemy naszym klientom prawdziwego szampana.