Chrzciny w restauracji lub w domu


Moment chrzcin najmłodszych członków rodziny to emocjonujące wydarzenie dla rodziców i bliskich. Tradycyjnie, po uroczystości w kościele, organizowane jest przyjęcie dla uczestników chrzcin. Samodzielna organizacja chrzcin w domu jest nie lada wyzwaniem. Im większa liczba gości, tym trudniejsze przygotowania.

Dużo lepszym sposobem jest skorzystanie z pomocy profesjonalnej firmy cateringowej Wilga Catering. Organizujemy przyjęcia z okazji chrzcin, zarówno w naszych warszawskich restauracjach, jak i w domu naszych Klientów czy innych wybranych przez nich miejscach. Zajmujemy się kompleksową organizacją, w tym dostarczeniem cateringu i przygotowaniem dekoracji.

Gwarantujemy kompleksową obsługę oraz doskonałe menu

Naszą wizytówką są serwowane potrawy. Do ich wydania starannie się przygotowujemy, konsultując z Klientem preferencje jego oraz gości wydarzenia. Dzięki temu wiemy, jakie potrawy najlepiej spełnią ich oczekiwania, dzięki czemu przyjęcie będzie udane. Przygotowujemy również tort na Chrzciny, coraz popularniejszy na przyjęciach.

Niezależnie od preferencji kulinarnych naszych gości, priorytetem jest dla nas najwyższa jakość serwowanych potraw. Stawiamy na sprawdzone receptury, składniki wyłącznie od najlepszych dostawców oraz ponadczasową klasykę z nutką nowoczesności, ponieważ wiemy, że jest to połączenie uniwersalne.

Posiadamy pokój dla matki z dzieckiem oraz inne udogodnienia

W naszych warszawskich restauracjach przygotujemy od podstaw przyjęcie z okazji Chrztu. Będą na Państwa czekać wyśmienite potrawy, doskonale przygotowany personel oraz liczne udogodnienia. Posiadamy pokój dla matki z dzieckiem, dlatego wiemy, że przyjęcie będzie dla tych głównych bohaterów przyjęcia komfortowe.

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie nauczyło nas reagowania na wszelkie sytuacje, które mogą się zdarzyć podczas dużych przyjęć. Nasz personel jest cały czas do Państwa dyspozycji i potrafi reagować na wszelkie wymagające tego sytuacje. Dzięki temu nasi goście zawsze czują się komfortowo.

Zapraszamy do organizacji chrzcin dziecka z naszą pomocą

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą organizacji chrzcin dziecka w naszych restauracjach lub w wybranej przez Państwa lokalizacji. Dołożymy wszelkich starań, aby odczuli Państwo wyjątkowość tego dnia i zachowali wyłącznie najmilsze wspomnienia z wydarzenia, które jest istotne dla każdej rodziny.