Catering wielkanocny Warszawa


Coraz więcej osób zamiast samodzielnie przygotowywać dania na święta wielkanocne, woli skorzystać z cateringu. Wilga od lat świadczy usługi w tym zakresie, przygotowując smakowite potrawy na różne, również świąteczne, okazje. To idealny sposób, aby spędzić Wielkanoc z dala od kuchni, ciesząc się towarzystwem bliskich.

Obszarem działalności naszej firmy jest Warszawa, posiadamy też stacjonarną restaurację na ul. Podłużnej. Jednak również osoby z poza stolicy mogą zamówić wielkanocne jedzenie w Wildze, więcej informacji na temat kosztów dostawy chętnie udzielimy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Świąteczne dania i menu

Wilga Catering oferuje swoim klientom każde, wielkanocne danie w niezwykle smakowitej oraz wykwintnej odsłonie. Jest to wspaniała opcja szczególnie w sytuacji, kiedy organizujemy uroczyste śniadanie dla całej rodziny. Dzięki naszemu cateringowi każdy gość wyjdzie od Państwa nie tylko najedzony, ale też zadowolony.

Nasze bogate menu wielkanocne obejmuje wszystkie tradycyjne potrawy. Nasi klienci zamówią u nas smakowitą, białą kiełbasę z lokalnej masarni, wyśmienite jajka na twardo, faszerowane różnorodnymi pastami, tradycyjny żur na naturalnym, żytnim, zakwasie, czy też wyśmienite ciasta, mazury, serniki i wiele innych słodkości.

Z dowozem do domu

Przykładowy cennik wielkanocny chętnie podeślemy po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym. Wilga Catering zapewnia też dowóz wszystkich, zamówionych dań pod same drzwi klienta, na terenie całej Warszawy, a także okolic. Zachęcamy do składania zamówień nie tylko na Wielkanoc, ale też inne okazje.