Catering weselny Warszawa

Catering na wesele Warszawa


Jeżeli interesuje Państwa catering na ślub w Warszawie i okolicach, to oferta naszej firmy Wilga Catering sprawdzi się idealnie! Z przyjemnością przygotujemy dania oraz zapewnimy napoje (także alkoholowe), zgodne z Państwa oczekiwaniami. Zapewniamy najwyższą jakość wszystkich przygotowanych przez nas posiłków.

Doskonale wiemy, jak ogromnym przedsięwzięciem jest organizacja ślubu i przyjęcia weselne. Na szczęście, o catering nie muszą się Państwo martwić! Zamawiając dania na wesele właśnie w Wilga Catering mogą być Państwo pewni, że catering będzie po prostu idealny. U nas nie ma ryzyka, że jedzenie będzie niesmaczne czy też będzie go zbyt mało.

Przygotujemy dla ciebie napoje i jedzenie

Zapewniamy perfekcyjny smak każdej z potraw, jakie przygotujemy dla Państwa, czy to dania na ciepło czy też desery. Dostosujemy wszystkie dania stylem, dekoracjami oraz smakiem do całości stylu zaplanowanego wesela. To sprawi, że całe przyjęcie będzie spójną całością, a w pamięci wszystkich Gości pozostaną doskonałe wrażenia.


Jeżeli chcą Państwo przekonać się, że słowa o doskonałym smaku przygotowanych przez nas dań wcale nie są przesadzone, to zapraszamy do odwiedzenia naszych restauracji. W Warszawie mamy aż trzy lokale: położoną blisko ogrodu zoologicznego restaurację Pierwsza Liga (ul. Jagiellońska 26), klimatyczną restaurację Bagatela (ul. Bagatela 12) oraz leżące w samym sercu stolicy bistro Trójka (plac Defilad 1).

Z dowozem i atrakcyjną ceną

Zapewniamy kompleksowy catering na wesele. U nas mogą Państwo liczyć na profesjonalne przygotowanie wszystkich dań – zarówno ciepłych, jak i deserów. Zadbamy nie tylko o posiłki, ale także napoje – w tym alkohol. Wszystkie zamówione posiłki dowieziemy do miejsca, w którym odbywa się przyjęcie weselne.

Catering na wesele oferta