Catering plenerowy Warszawa

Catering plenerowy Warszawa


Wiosna oraz lata sprzyja organizacji przyjęć w plenerze, w końcu każdy chce spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Nie ważne czy organizujesz imprezę w ogrodzie przydomowym czy w parku, warto pomyśleć o odpowiednim cateringu. W tym wypadku warto wybrać dania, których spożycie nie wymaga użycia sztućców.

Obecnie bardzo dużą popularnością cieszy się jedzenie typu finger food, czyli poręczne przekąski, które nakładamy sobie palcami. Imprezy plenerowe to dobra okazja na integracje, dlatego często organizują je firmy dla swych pracowników. Lecz też na potrzeby prywatne idealny jest catering, który pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu.

catering plenerowy

Bogaty wybór w menu

W Wilga Catering klienci mogą wybierać spośród niezwykle urozmaiconego menu, które idealnie sprawdzi się nie tylko na plener, ale też do domu czy firmy. Na przyjęcia na świeżym powietrzu przygotowujemy specjalne przystawki, których jedzenie nie wymaga użycia sztućców, co jest znacznie bardziej praktyczną opcją.

Dowóz na imprezy plenerowe

Catering zamówiony w naszej firmie dowozimy pod podany przez klienta adres, zarówno do firmy, jak i w plener. Obszarem naszej działalności jest Warszawa, jednak po wcześniejszym ustaleniu dostarczamy nasze dania także do okolicznych miejscowości. Chętnie udzielimy więcej informacji na ten temat, zapraszamy do kontaktu.