Catering na urodziny Warszawa

Catering na urodziny Warszawa


Organizacja urodzin to duże wyzwanie, dlatego warto posiłkować się pomocą profesjonalistów, zamawiając smakowite dania w firmie cateringowej. Osiemnastka, czy bardziej okrągły jubileusz sprzyjają celebracji w dużym gronie, a przecież nie zawsze mamy czas, aby samodzielnie przygotowywać wszystkie potrawy.

Zamawiając dania u profesjonalistów mamy pewność, że każda pozycja będzie spełniała odpowiednie standardy. Jest to szczególnie istotne w przypadku większych przyjęć urodzinowych, na które zapraszamy wielu znajomych i rodzinę. Menu można dostosować do swoich potrzeb, uwzględniając także dania dla wegetarian czy alergików.

catering na urodziny

Nasza oferta

Wilga Catering posiada ogromne doświadczenie w przygotowywaniu wyśmienitych dań na różne okazje. Z naszą ofertą każde urodziny będą niezapomniane, a biesiadnicy na pewno nie wyjdą z przyjęcia głodni. Jadłospis na imprezę przygotowujemy według ścisłych wytycznych, w oparciu o klasyki kuchni polskiej i światowej.

Klienci mogą zamówić u nas tylko jedzenie, bądź też zorganizować przyjęcie urodzinowe w naszej restauracji w Warszawie. Jednak nie ważne, czy będzie to wykwintny bankiet czy urodzinowa domówka, nasi kucharze dokładają wszelkich starań, aby zadowolić kubki smakowe, nawet najbardziej wymagających klientów.

Z dowozem na terenie całej Warszawy

W przypadku urodzin w innym lokalu niż nasza restauracja, Wilga zapewnia dowóz pod same drzwi, klienci nie muszą kłopotać się dojazdem. Koszt dowozu cateringu na terenie Warszawy uzależniony jest od liczby kilometrów. W przypadku zamówień opiewających na większą kwotę dostawa cateringu jest darmowa.