Catering na chrzciny Warszawa

Catering na chrzciny Warszawa


Wszyscy młodzi rodzice wiedzą, jak dużo pracy jest przy małym dziecku. Dlatego organizacja chrzcin z płaczącym noworodkiem pod pachą może okazać się bardzo karkołomnym zadaniem. Zawsze można zorganizować przyjęcia po uroczystości w restauracji, ale nie wszystkim rodzicom pasuje taka opcja.

Na szczęście dzięki cateringowi z dostawą do domu można znacznie ograniczyć ilość przygotowań związanych z planowaniem imprezy! Skorzystanie z usług cateringu Wilga jest gwarancją tego, że przyjęcie będzie udane, a Wy będziecie mogli poświęcić się przyjemniejszym zadaniom niż gotowanie i robienie zakupów.

Buty na chrzciny

Atrakcyjna oferta i menu

W restauracji Wilga mamy Wam do zaoferowania profesjonalizm, doświadczenie oraz wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, służąc radą i pomocą. Osoby, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług, mogą liczyć na pomoc w skomponowaniu menu.

Z radością dzielimy się z młodymi rodzicami tym, czego sami nauczyliśmy się podczas organizacji licznych imprez. Dzięki temu możecie mieć pewność, że przystawki, dania i desery, które wybierzecie, przypadną do gustu Waszym gościom, a cała impreza będzie wielkim sukcesem i prawdziwym świętem radości!

Cennik i informacje

Nasza oferta nie tylko obejmuje pyszne dania, ale jest również bardzo przystępna cenowa. Kwoty cateringu na imprezy rodzinne zależą oczywiście od liczby zaproszonych osób oraz wybranego wariantu menu, ale z radością przygotujemy dla Was orientacyjny kosztorys, dzięki któremu będziecie mogli zaplanować swój budżet.

Jeżeli organizujecie przyjęcie z okazji chrzcin dla większej liczby osób, warto rozważyć wynajęcie obsługi. Takie rozwiązanie sprawi, że będziecie mogli się odprężyć i zająć gośćmi oraz odpowiednim przeżywaniem tego ważnego dnia, bez konieczności martwienia się o to, czy Waszym bliskim czegoś nie brakuje.

Catering w Warszawie i okolicach

Oczywiście catering oznacza, że Wasze zamówienie zostanie dostarczone do Waszego domu lub mieszkania! Z usług restauracji Wilga mogą skorzystać osoby mieszkające na terenie Warszawy i okolic – z radością dowieziemy zamówione przez Was potrawy pod wskazany adres o dogodnej dla Was godzinie!