Catering na komunię Warszawa


Catering na komunię może być doskonałym rozwiązaniem, kiedy planujesz zrobi w domu przyjęcie po uroczystości w kościele. Dzięki cateringowi możesz zaoszczędzić sporo cennego czasu oraz uraczyć gości jedzeniem najlepszej jakości. Ale to nie wszystko! Catering sprawi, że nie będziesz musiał też robić zakupów ani spędzać długich godzin w kuchni.

Decydując się na to rozwiązanie, można więcej czasu poświęcić na rzeczy naprawdę ważne, takie jak rozmowy z dzieckiem o czekającej go uroczystości i przygotowywanie pociechy do tego ważnego wydarzenia.

Pierwsza komunia dziewczynka

Dobór menu z klientem

Zmorą większości osób planujących przygotowanie większej imprezy jest również planowanie menu, zwłaszcza jeśli nie mają wprawy w organizacji przyjęć. W tej kwestii również możesz liczyć na pomoc firmy cateringowej! W Wilga catering wspomożemy Cię naszym doświadczeniem oraz dobrymi radami.

W naszej firmie menu ustalamy razem z klientem, żeby mieć pewność, że zamówienie będzie całkowicie zgodne z jego gustem i oczekiwaniami. Chętnie dzielimy się przy tym dobrymi radami oraz przedstawiamy panujące trendy w gastronomii. Przy takiej współpracy zarówno Ty, jak i Twoi goście z pewnością będziecie zadowoleni oraz, co najważniejsze, najedzeni.

Cennik i informacje

Catering to z pewnością o wiele bardziej ekonomiczne rozwiązanie, niż przyjęcie w lokalu, ale ile właściwie kosztuje? Ceny cateringu komunijnego zaczynają się już od 50 zł za osobę, warto jednak pamiętać, że najtańsza opcja rzadko jest najlepszą, dlatego najlepiej wybrać sprawdzonego dostawcę. W catering Wilga możemy zaoferować Ci bardzo przystępne ceny oraz dać gwarancję najwyższej jakości przygotowanych potraw!

Cena cateringu zależy od rodzaju wybranego menu oraz liczby osób biorących udział w uroczystości, dlatego, jeżeli interesuje Cię nasza oferta, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie wstępny kosztorys.

Dowóz w wybrane miejsce

Catering na komunię świętą banner

Ogromną zaletą wyboru cateringu jest również to, że Twoje zamówienie dostarczymy pod wskazany adres o ustalonej przez Ciebie godzinie. Wszystko z troski o wygodę naszych klientów. Składając zamówienie w restauracji Wilga nie musisz martwić się o to, kiedy znaleźć czas na odebranie przygotowanych przez nas potraw.

Wszystko przyjedzie do Ciebie świeże i pachnące, zapakowane w odpowiednio dostosowane do tych celów pojemniki. Jedyne, co musisz zrobić to odebrać zamówienie i poczęstować gości pysznym jedzeniem. Oczywiście możesz również zdecydować się na opcję z obsługą przyjęcia i wtedy nie będziesz musiał martwić się o nic!

A może komunia w restauracji?

Mimo zalet cateringu, doskonale rozumiemy, że bardziej może interesować Cię przyjęcie komunijne w restauracji. Jest to bardzo wygodna opcja, dzięki której zarówno goście, jak i rodzice młodego komunikanta mogą brać niczym niezakłócony udział w imprezie. Również w tym przypadku możemy zaoferować swoje usługi. Skontaktuj się z nami i zapoznaj z ofertą przyjęć komunijnych w naszych lokalach w Warszawie.