Catering dla przedszkoli Warszawa

Catering dla przedszkoli Warszawa


Kredki przedszkole

W restauracji Wilga doskonale wiemy, że dzieci to najbardziej wymagający klienci. Dlatego nasz catering dla przedszkolaków to wyjątkowa propozycja stworzona z myślą o najmłodszych. Tworząc nasze propozycje posiłków dla dzieci staraliśmy się przygotować dania, które zadowolą nawet największego niejadka oraz dostarczą rosnącym maluchom wszystkich wartości odżywczych.

Dlatego nasz catering dla przedszkoli jest nie tylko zdrowy i pożywny, ale również smaczny. W naszych posiłkach przemycamy wartościowe składniki, które wspomagają zdrowy rozwój maluchów, w formie, która z pewnością będzie im smakowała!

wilga catering banner

Dowóz jedzenia na przyjęcia i okoliczności

Oprócz tego szkoły i przedszkola mogą skorzystać z v oferty cateringowej na specjalne wydarzenia. Nasza restauracja obsługuje bale karnawałowe, urodziny i inne uroczystości, tak ważne dla naszych najmłodszych klientów. Korzystając z usług cateringu możesz mieć pewność, że posiłki zawsze będą smaczne i świeże oraz dostarczone na czas pod wskazany adres.

Nasi pracownicy zajmują się również organizacją zabaw dla dzieci oraz prowadzeniem imprez. Skontaktuj się z nami, z radością przedstawimy Ci naszą ofertę cateringową przygotowaną specjalnie z myślą o imprezach dla najmłodszych oraz przedszkolach.