Catering dla firm Warszawa

Catering dla firm Warszawa


Wysiłek umysłowy zużywa dużo energii. Dlatego, jeżeli zależy Ci na efektywnej pracy zatrudnianych przez Ciebie osób, warto rozważyć zamówienie cateringu dla firm. Takie rozwiązanie pomoże Ci zatroszczyć się o swoich pracowników oraz pokazać im, że dbasz o ich potrzeby.

Catering dla firm to dużo lepsze rozwiązanie, niż montaż automatów z przekąskami i batonikami. Słodycze czy chipsy tylko nakręcają apetyt, a dodatkowo objadanie się nimi powoduje skoki insuliny oraz ciągłe uczucie zmęczenia. Odpowiednio zbilansowany i zdrowy posiłek dostarczony przez zaufany catering to zatem coś więcej, niż sposób na zaspokojenie głodu.

Zaopatrywanie przyjęć, integracji i okazji firmowych

A może planujesz event, spotkanie team buildingowe, szkolenie lub konferencję w swojej firmie? Podczas tego rodzaju spotkań również warto zapewnić uczestnikom coś smacznego do zjedzenia. Osoby biorące udział w Twoim wydarzeniu z pewnością docenią możliwość spróbowania smacznych dań i przystawek.

Dobrym pomysłem jest też stolik kawowy, a także napoje, takie jak woda czy soki. Jeżeli organizujesz event lub przyjęcie – skontaktuj się z nami. Z chęcią zatroszczymy o jakość poczęstunku oraz zadowolenie Twoich gości. Korzystając z usług cateringu Wilga możesz mieć pewność, że Ty i Twoi pracownicy będziecie zadowoleni!

Sprawdź naszą ofertę:

Cennik i informacje

wilga catering banner

Ile kosztuje catering dla firm? To oczywiście zależy od rozmiarów zamówienia, liczby pracowników oraz rodzaju wybranego menu. Dlatego najlepiej skontaktować się z nami. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie catering oraz przykładowe jadłospisy. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, taki jak nasz adres, e-mail oraz oczywiście numer telefonu.

Nasz catering ma duże doświadczenie w obsłudze firm i korporacji, możesz mieć zatem pewność, że zamówienie zostanie dostarczone na czas pod wskazany adres, a jedzenie – niezależnie od tego, czy będzie to menu imprezowe, czy codzienne posiłki – będzie smaczne i zdrowe.

Opinie o nas i naszych restauracjach

Oprócz podstawowych informacji na temat Wilga Catering na naszej stronie znajdziesz również opinie klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z naszą restauracją. Dzięki temu będziesz mógł się upewnić, czy nasz catering spełnia Twoje oczekiwania.