Catering na 18 urodziny Warszawa


impreza urodzinowa napis happy birthday

18 urodziny to szczególna okazja, dlatego ich świętowanie wymaga odpowiedniej oprawy. Bardzo często młodzież organizuje dwie imprezy – jedną dla znajomych i jedną dla najbliższej rodziny. Samodzielne przygotowywanie obu uroczystości bywa sporym wyzwaniem, którego koszty nierzadko przekraczają cenę, jaką zapłacilibyśmy za wynajęcie sali w restauracji!

Jeżeli więc chcesz oszczędzić czas i nerwy, a przy tym odpowiednio podjąć gości i uczynić ten specjalny dzień naprawdę wyjątkowym, warto rozważyć catering na imprezę urodzinową. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu znacznie odciążysz swój grafik i będziesz mógł skupić się na przyjemniejszych zajęciach, takich jak dekorowanie sali czy planowanie atrakcji dla gości.

Z dojazdem do domu

Catering z dojazdem do domu, w którego skład wchodzą jedzenie i napoje to doskonała propozycja nie  tylko na 18 urodziny. Dzięki tej usłudze będziesz mógł w pełni cieszyć się swoim świętem, bez martwienia się i stresowania o to, czy zdążysz ze wszystkimi przygotowaniami.

A może impreza w restauracji?

Doskonałą alternatywą dla przyjęcia w domu – które często wymaga dodatkowych przygotowań, oraz generalnych porządków przed i po – jest impreza w restauracji! Dzięki temu nie musisz się martwić o to, czy każdy kąt lśni czystością oraz pożyczać krzeseł od sąsiadów. Zwłaszcza, że koszty takiej imprezy wcale nie są duże! Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów catering do domu lub do restauracji na terenie Warszawy.

wilga catering banner