Zdrowy catering w Warszawie

Jeszcze niedawno słowo „catering” kojarzyło się wyłącznie z firmą, która dostarczała przekąski i napoje na różnego rodzaju wydarzenia i imprezy. Obecnie termin ten uległ sporym modyfikacjom. Z usług cateringowych możesz korzystać również dla własnej wygody! Firmy cateringowe zadbają nie tylko o organizowane przez Ciebie przyjęcia i spotkania, ale również o Twoją dietę.

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o tym, żeby lodówka napełniała się sama, a Twoją ulubioną bajką z dzieciństwa była historia „Stoliczku nakryj się”, usługi cateringowe z pewnością przypadną Ci do gustu. Dzięki nim już nigdy nie będziesz musiał spędzać długich godzin w kuchni, porównywać składów produktów ze sklepowych półek ani samodzielnie komponować menu.

Atmosfera w pracy

Czym jest zdrowe jedzenie?

W XXI wieku prawie każda osoba dorosła zdaje sobie sprawę z faktu, że zdrowe jedzenie jest ważne dla utrzymania smukłej sylwetki i dobrego samopoczucia. Jednak nie każdy ma świadomość tego, na czym powinno polegać zdrowe odżywianie. Zwłaszcza, że w Internecie można znaleźć sporo sprzecznych informacji na ten temat. Zdrowa dieta naprawdę nie jest skomplikowana!

Wystarczy znać swoje zapotrzebowanie kaloryczne, a następnie ustalić jadłospis oparty na świeżych i wysokiej jakości produktach. O ile jednak teoria jest prosta, praktyka może okazać się nieco trudniejsza. Zwłaszcza, że mało kto ma czas na gotowanie i planowanie posiłków. Dlatego warto przekazać swoją dietę w ręce doświadczonych firm cateringowych.

Dobór składników

Największym problemem w planowaniu menu jest optymalny dobór składników. Wszyscy wiemy, że warzywa są zdrowe, jeśli jemy mięso, to tylko wysokiej jakości, jak węglowodany, to tylko złożone, a zdrowe tłuszcze są niezbędne w zrównoważonej diecie. Jednak mało kto wie, jakie proporcje poszczególnych makroskładników są odpowiednie.

Dużym problemem bywa również zaplanowanie posiłków w ciągu dnia i ustalenie odpowiedniej kaloryczności. Starając się samodzielnie spełnić wszystkie wymogi zdrowej diety, można szybko się zniechęcić i w rezultacie powrócić do złych nawyków żywieniowych, a tym samym zniweczyć efekty ciężkiej pracy.

Catering bezglutenowy i z uwzględnieniem wymagań klienta

Przed szczególnym wyzwaniem stają osoby, które cierpią na alergie pokarmowe lub różne nietolerancje, takie na przykład jak nietolerancja glutenu czy laktozy. W pełni zdrowy człowiek może pozwolić sobie na zjedzenie czegoś zdrowego na mieście, ale każda osoba z problemami zdrowotnymi wie, że wypad do restauracji może w najlepszym wypadku skończyć się niestrawnością.

Dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę z jadłospisem bezglutenowym. Oprócz tego przed przystąpieniem do współpracy przeprowadzamy dokładny wywiad, w którym poznajemy indywidualne wymagania klienta. Wszystko w trosce o to, żeby na Twój stół trafił zdrowy, pełnowartościowy posiłek spełniający Twoje potrzeby.

Oferta

wilga catering banner

W ofercie Catering Wilga znajdziesz propozycje menu idealnego dla osób prowadzących zdrowy tryb życia. Oprócz tego obsługujemy również imprezy rodzinne, takie jak chrzciny, komunie i wesela, a także bankiety, imprezy firmowe oraz przyjęcia dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych usług.