Wilga Catering organizatorem bankietu na Gali Byki i Niedźwiedzie

19 marca 2015 roku w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się coroczna uroczysta Gala Byki i Niedźwiedzie podczas której uhonorowano najlepsze spółki, instytucje finansowe oraz menedżerów.

Zwieńczeniem ceremonii przyznania Byków i Niedźwiedzi oraz Złotych Portfeli był jedyny zaplanowany na bieżący rok pokaz Ewy Minge. Przyjęty z olbrzymim entuzjazmem pokaz w miejscu dość nietypowym dla tego rodzaju wydarzeń był znakiem wejścia mody na Giełdę- zarówno w dosłownym tego słowa znaczeniu jak i w przenośni.
Notowana na GPW spółka Esotiq& Henderson z którą współpracuje znana projektantka oczekuje obecnie na zatwierdzenie przeprowadzki na rynek główny Giełdy.

Po części oficjalnej odbył się bankiet w którym uczestniczyło około 300 osób. Wilga Catering po raz kolejny był organizatorem tego eventu od strony cateringowej.
Zadbaliśmy o najmniejsze detale, zarówno pod kątem doznań kulinarnych jak i wizualnych podczas bankietu.
Serwowane były zarówno dania gorące jak i szeroki wachlarz zimnych przekąsek które sprostać musiały nawet najbardziej wyrafinowanym gustom. Po raz kolejny Wilga Catering wykazał się wysokim profesjonalizmem w  podejściu do gości – wykwalifikowana obsługa kelnerska jak również dania które zagościły na stołach w pełni zaspokoiły wysokie standardy które obowiązują na tego typu imprezach biznesowych
Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z opisanej imprezy.